Specjalnie dla Państwa firma IBSA przygotowała cykl ciekawych webinarów dotyczących prowadzenia kliniki medycyny estetycznej od strony biznesowej i marketingowej. Już 16 stycznia 2023 r. o godz. 20:00 zapraszamy na pierwszy webinar z tego cyklu – nt. reklamy gabinetu medycyny estetycznej zgodnej z ustawą MDR. Webinar poprowadzi dla Państwa adwokat Magdalena Puławska z Kancelarii Tomasik Jaworski Sp.p.

Reklama wyrobów medycznych z perspektywy gabinetu lekarza – nowe wymogi prawne

Ustawa o wyrobach medycznych (tzw. ustawa MDR) weszła w życie 26 maja 2022 r. Nowe zasady dot. reklamy obowiązują od 1 stycznia 2023 r. (art. 54-61 uWM). Reklama, której rozpowszechnianie rozpoczęto przed 1 stycznia 2023, niespełniająca wymogów określonych w uWM (art. 143 uWM), może być rozpowszechniana nie dłużej niż do 30 czerwca 2023 r.

Zapraszamy lekarzy medycyny estetycznej na webinar, na którym adwokat Magdalena Puławska z Kancelarii Tomasik Jaworski Sp.p. przedstawi zmiany w prawie dotyczące reklamy gabinetów, zabiegów i usług medycznych.

KIEDY: 16 stycznia 2023 (poniedziałek), godz 20:00

GDZIE: Link do pokoju webinarowego otrzymają Państwo po rejestracji (udział bezpłatny)

Dołącz, jeśli chcesz mieć pewność, że wiesz, jak reklamować swoje usługi zgodnie z nowym prawem!

Magdalena Puławska, adwokat z Kancelarii Tomasik Jaworski Sp.p. Zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów z sektora Life Science. Specjalizuje się m.in. w obszarach związanych z badaniami klinicznymi, obrotem wyrobami medycznymi, a także reklamą produktów sensytywnych. Doradza i prowadzi szkolenia w zakresie compliance.  Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych oraz jako in-house lawyer. Jest autorem publikacji związanych z prawem badań klinicznych.  

Zarejestruj się na webinar:

  *zgoda obowiązkowa

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska z siedzibą w Warszawie, ul. Warzelnicza 25, 02-355 Warszawa, numer identyfikacji podatkowej NIP: 5242785711. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji Akademii Marketingu, a także, że przysługują Pani/Panu prawa: dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Pana/Panią będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji Konferencji, a jeśli Pan/Pani udzielił/-a określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska dostępne są w Polityce prywatności i plików cookies oraz w pełnej treści klauzuli informacyjnej dostępnej tutaj. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pana/Pani dyspozycji pod adresem: info@wdme.pl

  Partnerem cyklu webinarów jest:

  IBSA

  www.ibsapoland.pl

  www.ibsaderma.sklep.pl