Endymed Pro

Już 28 września 2023 r. o godz. 18:00 zapraszamy na webinar poświęcony nowej technologii RF – 3DEEP ENDYMED PRO. Webinar poprowadzi światowej sławy chirurg plastyk – dr Fabián Pérez Rivera z Argentyny (webinar z tłumaczeniem).

Endymed pro

Nowa technologia RF

Zapraszamy na webinar skierowany do profesjonalistów, podczas którego dr Fabián Pérez Rivera opowie o najnowszej technologii RF – 3DEEP ENDYMED PRO, wprowadzanej na polski rynek przez firmę Bogdani Dermatologia.

Dr Rivera podzieli się z Państwem swoim szerokim doświadczeniem w stosowaniu ENDYMED PRO, pokaże spektakularne efekty wykonanych przez siebie zabiegów na twarz i ciało, a także przedstawi różne protokoły zastosowania tej technologii oraz badania kliniczne. Webinar będzie prowadzony w języku angielskim (z napisami po polsku). Po prezentacji dr Rivera odpowie na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy!

KIEDY: 28 września 2023 (czwartek), godz. 18:00.

GDZIE: Link do pokoju webinarowego otrzymają Państwo po rejestracji (udział bezpłatny).

Dr Fabián Pérez Rivera jest jednym z czołowych argentyńskich chirurgów plastycznych, specjalizującym się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody SACPER (Sociedad Argentina de Cirugia Plastica) przyznawanej chirurgom plastykom. Dr Pérez Rivera jest członkiem-założycielem SALTEM (Sociedad Argentina de Laser y Tecnologias Medicas) oraz członkiem ISAPS (Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgów Plastycznych Estetycznych) i FILACP (Federación Iberolatinomaricana de Cirugía Plástica). Prowadzi własną klinikę chirurgii i laseroterapii w Buenos Aires w Argentynie.

dr Rivera

„Technologia 3DEEP RF firmy ENDYMED pozwala mi osiągnąć większą penetrację tkanek przy mniejszym użyciu energii, co zapewnia bezpieczniejsze leczenie przy minimalnym bólu i czasie rekonwalescencji. Technologia ta jest bardzo skuteczna w leczeniu różnych typów skóry, nawet ciemnej, w różnych grupach wiekowych, a jej skuteczność i korzyści są poparte badaniami klinicznymi.”

dr Fabián Pérez Rivera
dr Perez Rivera

Zarejestruj się na webinar:

  *zgoda obowiązkowa

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska z siedzibą w Warszawie, ul. Warzelnicza 25, 02-355 Warszawa, numer identyfikacji podatkowej NIP: 5242785711. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji webinaru, a także, że przysługują Pani/Panu prawa: dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Pana/Panią będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji Konferencji, a jeśli Pan/Pani udzielił/-a określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska dostępne są w Polityce prywatności i plików cookies oraz w pełnej treści klauzuli informacyjnej dostępnej tutaj. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pana/Pani dyspozycji pod adresem: info@wdme.pl

  Endymed

  Co wyróżnia technologię ENDYMED PRO?

  ENDYMED PRO wykorzystuje technologię 3DEEP z sześcioma źródłami fal radiowych, która umożliwia skuteczne i kontrolowane dostarczanie skoncentrowanej energii w głąb skóry w celu pobudzenia procesów wytwarzania i przebudowy kolagenu, co skutkuje redukcją zmarszczek i ujędrnieniem skóry na twarzy i ciele. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

  Technologia 3DEEP ENDYMED PRO została przetestowana klinicznie i uznana za bezpieczną w ponad 40 niezależnych opracowaniach opublikowanych na łamach międzynarodowych pism branżowych.

  Więcej podczas webinaru!


  Partnerem spotkania jest:

  Bogdani logo

  www.bogdanidermatologia.pl