dr Marcin Bieńkowski

Już 13 grudnia 2023 r. (środa) o godz. 19:00 zapraszamy na webinar poświęcony leczeniu blizn i rozstępów z użyciem lasera Cutera Enlighten III + oraz lasera frakcyjnego eCO2, który specjalnie dla Państwa poprowadzi dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej, ekspert medycyny estetycznej,  współtwórca i założyciel Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie.

Bogdani logo

Leczenie blizn i rozstępów

Zapraszamy na webinar skierowany do profesjonalistów, podczas którego dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalizujący się w laseroterapii i leczeniu trudnych problemów skórnych tą metodą – podzieli się z Państwem swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie leczenia blizn i rozstępów przy użyciu m.in. nowoczesnych technologii laserowych.

Doktor wykorzystuje w swojej praktyce laser Cutera Enlighten III (system laserowy pracujący w technologii zarówno pikosekundowej, jak i nanosekundowej) oraz wielofunkcyjny laser frakcyjny eCO2 firmy Lutronic. Bogata dawka wiedzy merytorycznej i praktycznej, efekty, a na zakończenie webinaru – sesja pytań i odpowiedzi. Serdecznie zapraszamy!

KIEDY: 13 grudnia 2023 (środa), godz. 19:00.

GDZIE: Link do pokoju webinarowego otrzymają Państwo po rejestracji (udział bezpłatny).

Cutera
dr Marcin Bieńkowski

Dr n. med. Marcin Bieńkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej, ekspertem medycyny estetycznej, współtwórcą i założycielem Bieńkowscy Clinic® w Bydgoszczy i Częstochowie. Wspólnie z dr Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Bieńkowscy Clinic®. Od 2001 roku zajmuje się medycyną estetyczną. Jest autorem/współautorem prac naukowych i publikacji. Kilka razy w roku uczestniczy w konferencjach, kongresach i kursach w kraju i zagranicą, pogłębiając doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii. Jest członkiem organizacji medycznych: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antyi Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME), Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego (PTCh), Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging (WOSAAM).

Zdobyte doświadczenia kliniczne dr n. med. Marcin Bieńkowski wymienia i pogłębia w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie, m.in. w brazylijskiej klinice doktora Romulo Mene w Rio de Janeiro, w Akademikliniken – największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie – Profesora Per Hedena w Sztokholmie, w klinice dr Javiera Beuta oraz na kursach Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji.


Bieńkowscy Clinic

Zarejestruj się na webinar:

  *zgoda obowiązkowa

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska z siedzibą w Warszawie, ul. Warzelnicza 25, 02-355 Warszawa, numer identyfikacji podatkowej NIP: 5242785711. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji webinaru, a także, że przysługują Pani/Panu prawa: dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Pana/Panią będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji Konferencji, a jeśli Pan/Pani udzielił/-a określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska dostępne są w Polityce prywatności i plików cookies oraz w pełnej treści klauzuli informacyjnej dostępnej tutaj. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pana/Pani dyspozycji pod adresem: info@wdme.pl

  Czym charakteryzują się te technologie?

  Laser Cutera Enlighten III to nowoczesny, wszechstronny system laserowy pracujący w technologii zarówno pikosekundowej, jak i nanosekundowej. Ultrakrótkie, pikosekundowe impulsy oraz trzy długości fali (532nm, 670nm i 1064nm) w jednym urządzeniu pozwalają na uzyskanie rezultatów do tej pory trudnych do osiągnięcia. Głównymi wskazaniami do zabiegów są przebarwienia, tatuaże, blizny atroficzne (potrądzikowe), rozstępy, nierówna powierzchnia skóry.

  Laser frakcyjny eCO2 firmy Lutronic to wielofunkcyjne urządzenie do resurfacingu skóry, które zapewnia pożądane rezultaty przy wysokim poziomie bezpieczeństwa poprzez dostarczenie energii ablacyjnej o dokładnie dobranej gęstości i głębokości penetracji. Laser umożliwia wykonywanie pełnego spektrum zabiegów odmładzających – zarówno głębokiej, jak i powierzchniowej ablacji w zależności od wskazań.

  Więcej podczas webinaru!


  Partnerem spotkania jest:

  Bogdani logo

  www.bogdanidermatologia.pl