Szkolenia online

Teoria i pokazy zabiegów

Szkolenia w wygodnej formie nagrań z półrocznym dostępem 24/7

Zapraszamy na szkolenia online przygotowane specjalnie dla Państwa z udziałem lekarzy-praktyków, doskonałych trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład z prezentacją) i praktycznej (pokaz zabiegu na filmie). W cenie indywidualna 20-minutowa konsultacja online z lekarzem prowadzącym szkolenie.

Dostępne szkolenia online

Razem z trenerami przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia w formie nagrań prezentujące najczęściej wykonywane i pożądane przez pacjentów zabiegi medycyny estetycznej. Szkolenia mają charakter autorski i zostały przygotowane specjalnie w ramach projektu Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej.


Bożena Jendrysik

Lipotransfer w obrębie twarzy

DR BOŻENA JENDRYSIK

Planujesz poszerzyć zakres swoich usług medycznych o zabiegi lipotransferu? Chcesz dowiedzieć się, jakimi technikami wykonać tę procedurę krok po kroku i na co zwrócić uwagę, aby uniknąć powikłań i uzyskać jak najlepszy efekt odmłodzenia z użyciem własnego tłuszczu pacjenta?

Skorzystaj z wygodnego 6-miesięcznego dostępu do szkolenia online prowadzonego przez dr Bożenę Jendrysik, specjalizującą się w zabiegach lipotransferu.


Modelowanie ust kwasem hialuronowym

DR DOROTA KOWALCZYK

Chcesz poznać lub utrwalić najczęściej stosowane technikI w korekcji ust? Dowiedzieć się, na co szczególnie zwracać uwagę, aby uzyskać naturalny efekt? Jak radzić sobie z niepożądanymi skutkami podania kwasu hialuronowego w delikatną okolicę ust?

Skorzystaj z wygodnego 6-miesięcznego dostępu do szkolenia online prowadzonego przez dr Dorotę Kowalczyk, która specjalizuje się w zabiegach korekcji i modelowania ust z użyciem HA.


Dr Ewa Rybicka

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

DR EWA RYBICKA

Chcesz poznać szczegóły coraz bardziej poszukiwanego przez pacjentów zabiegu niechirurgicznej korekcji nosa za pomocą kwasu hialuronowego? Zobaczyć, jak dobrze zaplanować zabieg i jaką techniką go wykonać, aby uzyskać naturalny efekt poprawy?

Skorzystaj z wygodnego 6-miesięcznego dostępu do szkolenia online prowadzonego przez dr Ewę Rybicką, która specjalizuje się w zabiegach korekcji nosa z użyciem HA.


Zastosowanie lasera CO2

DR GABRIEL RUCIŃSKI

Planujesz wprowadzić do swojej oferty zabiegi z użyciem lasera CO2 albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zastosowania tej technologii w zabiegach medycznych, tak aby uzyskiwać u swoich pacjentów widoczne efekty bez ryzyka powikłań i skutków ubocznych?

Skorzystaj z wygodnego 6-miesięcznego dostępu do szkolenia online prowadzonego przez dr. Gabriela Rucińskiego, który specjalizuje się w zabiegach z użyciem laserów. Materiał obejmuje dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.

dr Gabriel Ruciński

dr Franciszek Strzałkowski

Toksyna botulinowa – poziom podstawowy i zaawansowany

DR FRANCISZEK STRZAŁKOWSKI

Zaczynasz pracę z toksyną botulinową albo chcesz poszerzyć zakres jej stosowania u swoich pacjentów i sięgnąć po bardziej zaawansowane techniki? Masz wątpliwości dotyczące ilości botuliny i obszarów jej podania? Chcesz mieć pewność, jak uniknąć niepożądanych rezultatów

Skorzystaj z wygodnego 6-miesięcznego dostępu do szkolenia online prowadzonego przez dr. Franciszka Strzałkowskiego, który specjalizuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej. Materiał obejmuje dwie części: teoretyczną oraz praktyczną (pokaz procedur na 4 modelach).