Zapraszamy na cykl webinarów, podczas których przedstawimy Państwu najnowszy na polskim rynku biostymulator na bazie R-kolagenu: Fillagen. Swoim doświadczeniem i opinią podzielą się z Państwem lekarze, którzy już mieli okazję zastosować ten produkt u swoich pacjentów. Kolejny webinar odbędzie się już w we wtorek, 13 grudnia 2022 r., o godz. 20.00. Dr n. med. Monika Kukulska przedstawi Państwu protokoły i terapie łączone z użyciem Fillagenu i preparatów peptydowych. Zapraszamy!

Nie możesz uczestniczyć w webinarach online? Przegapiłeś wcześniejsze spotkanie? Nie szkodzi! Zarejestruj się, a wyślemy do Ciebie linki do nagrań wszystkich webinarów, abyś mógł je obejrzeć na spokojnie, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Serdecznie zapraszamy!

Dr Monika Kukulska

13 grudnia 2022 (wtorek), godz. 20:00


Dr n. med. Monika Kukulska

Fillagen w terapiach łączonych z preparatami peptydowymi.

Dr n. med. Monika Kukulska podczas spotkania podzieli się z Państwem swoim doświadczeniem w stosowaniu terapii łączonych na bazie biostymulatorów tkankowych, zaprezentuje też zabiegi na pacjentkach.

O prowadzącej:

Lekarz medycyny estetycznej z doktoratem zdobytym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w technikach podawania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, a także terapiach łączonych z wykorzystaniem między innymi biostymulatorów tkankowych. Jej filozofią jest podkreślanie naturalnego piękna. Uczestniczka licznych specjalistycznych szkoleń zawodowych potwierdzonych certyfikatami zarówno w Polsce, jak i za granicą, z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w zakresie medycyny estetycznej, którą łączy interdyscyplinarnie z gastroenterologią. Założycielka kliniki BeauMED w Lubinie i Wrocławiu. Pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Monoderma Fillagen

24 października 2022 (poniedziałek), godz. 20:00
(link do tego webinaru otrzymasz po rejestracji)

dr Franciszek Strzałkowski

Fillagen na tle innych biostymulatorów tkankowych. Doświadczenia własne.


15 listopada 2022 (wtorek), godz. 20:00

dr Barbara Jerschina

Pokaz zabiegu Fillagen u pacjentów z różnymi wskazaniami.


13 grudnia 2022 (wtorek), godz. 20:00

dr n. med. Monika Kukulska

Fillagen w terapiach łączonych z preparatami peptydowymi. Doświadczenia własne i pokaz zabiegów.


Zarejestruj się:

  *zgoda obowiązkowa

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska z siedzibą w Warszawie, ul. Warzelnicza 25, 02-355 Warszawa, numer identyfikacji podatkowej NIP: 5242785711. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji Akademii Marketingu, a także, że przysługują Pani/Panu prawa: dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Pana/Panią będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji Konferencji, a jeśli Pan/Pani udzielił/-a określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska dostępne są w Polityce prywatności i plików cookies oraz w pełnej treści klauzuli informacyjnej dostępnej tutaj. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pana/Pani dyspozycji pod adresem: info@wdme.pl

  Antiaging Institute
  Fillagen
  Monoderma serum

  Fillagen

  Fillagen włoskiej firmy Giuliani Pharma to czysty niealergizujący kolagen w najnowszej optymalnej formie rekombinowanego kolagenu pozyskiwanego z jedwabników.

  To innowacyjne połączenie 4 synergicznie działających składników: kolagenu rekombinowanego, niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, peptydów (matrykin) i karboksymetylocelulozy.

  Co go wyróżnia?

  • Bezpieczna formuła – bez obrzęków.
  • Wysokie stężenie składników aktywnych – niewielka ilość preparatu, intensywne działanie.
  • Tylko 2 zabiegi w odstępie miesiąca.
  • Unikalna terapia łączona z pielęgnacją MonoDermà (ten sam producent) – z wykorzystaniem nowych serów w monodawkach: 40+, 50+ i 60+.
  • Możliwość łączenia z dowolnym produktem peptydowym z naszej oferty w jednym protokole, w zabiegu przypominającym po 6 miesiącach– indywidualna planowanie terapii dla pacjenta.
  • Możliwość stosowania na twarz, szyję, dekolt, dłonie i większe obszary ciała (np. wewnętrzną stronę ramion czy ud).
  Fillagen

  Partnerem spotkania jest:

  antiaging institute

  www.antiaging.com.pl