Akademia Marketingu Online

Webinary dla właścicieli i managerów klinik

Jesteś właścicielem lub managerem kliniki medycyny estetycznej, gabinetu kosmetologicznego czy salonu beauty? Chcesz lepiej poznać zasady skutecznej promocji i sprzedaży usług?

Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów z naszymi ekspertami na temat promocji gabinetu w social mediach, nagrywania filmów z zabiegów, sprzedaży usług i produktów w klinice oraz innych działań marketingowych stosowanych w promocji branży beauty. Zapraszamy do udziału!

Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 20:00, startujemy już 22 września 2022 r. Aby wziąć w nich udział, należy się zarejestrować i zarezerwować miejsce!

Harmonogram spotkań LIVE

WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022

TERMIN

TEMAT

PROWADZĄCY

Aby uzyskać dostęp do nagrań webinarów, które już się odbyły, zarejestruj się poniżej do Akademii Marketingu, a wyślemy do Ciebie link!

22 WRZEŚNIA 2022

Jak profesjonalna obsługa klienta wpływa na zwiększenie sprzedaży produktów i usług w gabinecie medycyny estetycznej? Wyróżnij się na rynku jakością obsługi!

Paweł Wilanowski
trener biznesu i rozwoju osobistego

29 WRZEŚNIA 2022

Promocja kliniki i eksperta w mediach społecznościowych. Jakie media są na czasie, jak je prowadzić, aby przyciągać klientów?

Goha Kenig
specjalistka od mediów społecznościowych, szkoleniowiec

6 PAŹDZIERNIKA 2022

Reklama kliniki i lekarza w zgodzie z nową ustawą o wyrobach medycznych (MDR).

Michał Gajda
adwokat/specjalista prawa medycznego
Kancelaria Adwokacja Michał Gajda

13 PAŹDZIERNIKA 2022

Zarządzanie biznesem w branży beauty. Rola managera a zwiększanie przychodów.

Paweł Wilanowski
trener biznesu i rozwoju osobistego

20 PAŹDZIERNIKA 2022

Filmy w promocji gabinetu/kliniki. Co się ogląda? Jak się przygotować do nagrania? Jak potem wykorzystać gotowy materiał?

Goha Kenig
specjalistka od mediów społecznościowych, szkoleniowiec

27 PAŹDZIERNIKA 2022

Do czego jest potrzebna strona internetowa w dobie mediów społecznościowych? Na co zwrócić uwagę planując jej stworzenie lub zmianę?

Marcin Młynek
twórca stron www, projektant multimediów i interakcji

Harmonogram spotkań może jeszcze ulec nieznacznej zmianie, ale na pewno będą do czwartki godz. 20:00, startujemy 22 września 2022! Gdy zarezerwujesz miejsce, będziemy Cię informować o dokładnych terminach i tematach poszczególnych spotkań.

Zarezerwuj miejsce w Akademii Marketingu:

  *zgoda obowiązkowa

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska z siedzibą w Warszawie, ul. Warzelnicza 25, 02-355 Warszawa, numer identyfikacji podatkowej NIP: 5242785711. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji Akademii Marketingu, a także, że przysługują Pani/Panu prawa: dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Pana/Panią będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji Konferencji, a jeśli Pan/Pani udzielił/-a określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Beauty Relations s.c. Iwona Czapran-Muczke, Anna Sobczyńska dostępne są w Polityce prywatności i plików cookies oraz w pełnej treści klauzuli informacyjnej dostępnej tutaj. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pana/Pani dyspozycji pod adresem: info@wdme.pl


  Nasi eksperci

  Iwona Czapran

  Iwona Czapran

  PR-owiec z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty, new business manager, współwłaścicielka agencji Beauty Relations.

  Anna Kondratowicz

  Anna Kondratowicz

  Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty, wspołwłaścicielka agencji Beauty Relations.

  Goha Kenig

  Goha Kenig

  Specjalistka od mediów społecznościowych i budowania wizerunku osobistego, szkoleniowiec. Od lat pracuje z branżą beauty.

  Paweł Wilanowski

  Paweł Wilanowski

  Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, mówca. Twórca szkoleń sprzedażowych z doradczej obsługi klienta w klinikach.

  Marcin Młynek

  Marcin Młynek

  Specjalista od budowy stron internetowych, projektant interakcji i multimediów. Przygotowuje strony dla klinik i gabinetów.

  Michał Gajda

  Michał Gajda

  Adwokat, specjalizuje się w prawie medycznym, reprezentuje medyków i pacjentów w sprawach cywilnych, karnych oraz dyscyplinarnych. Właściciel Kancelarii Adwokackiej Michał Gajda (www.gajda-adwokat.pl).


  Beauty Relations

  Zobacz, czym się zajmujemy i co możemy dla Ciebie zrobić na:
  www.beautyrelations.pl